Únor 2012

Martin Harich v novom klipe sníva o kráľovskom luxuse

23. února 2012 v 12:41 | loverka |  MARTIN HARICH
Videoklip vzniknul v jižní Morave na zámku Ořechov v Uherskom Hradišti a natáčení se zúčastnilo přibližne sto vybraných fanynek.


Děj videoklipu je založený na snu, v kterym si mladý zpěvák s kapelou užíva hraní v luxusných prostorách zámku, s talianskym šéférem se veze v autě Rolls-Royce a nechýbý ani zábava v bazéně. Sen však skončí a Harich odchází z koncertu na zámku jako normální chlapec v malém aute spolu s ostatnými kolegami z kapely, pričem ho faninky bouřlivě vyprovázej. Režisérem klipu je Jozef Koháry, který režíroval i zpevákovo první videoklip *Nezvestná*.

co by se stalo kdyby....

15. února 2012 v 17:41 | loverka |  téma týdne
Co by se stalo kdyby....!!jste byli v Klášterci nad Ohří xDD stalo by se to že je tu vyhlášenej druhej stupen povodnový atktivity a kdyby jste bydleli u zámku tak to schytáte :D takže ti kteří nebydlí v Klášterci nad Ohří GRATULUJU!! Smějící se můžete si chodit kde chcete kdy chcete kam chcete xD já nee..nemůžu do parku Plačící nebot nám tu stoupá voda! heeeh to je úplně nesmyslnej článek!!

Daniel Mrozek-vzpomínám

15. února 2012 v 16:00 | loverkaDaniel Mrozek z hlasu česko slovenska :-) nezpívá krásně????byl mladší než je ted v hlasu čs...ale i ted i předtím zpíval a zpívá..krásně

hlas čs

13. února 2012 v 15:14 | loverka |  já a moje keci
Táák co??koukali jste na hlas Česko slovenska???já jo-o :) to je cool po dlouhý době něco co mě baví...krom superstár to mě též bavilo....ale upřímně myslela jsem si ze začátku že to bude blbost ale včera jsem se přesvědčila o opaku...to není normální :D
pokud jsi koukal/a kdo se ti tam zatím líbí??mě to docela zajímá chtěla bychvědet kdo má zatím největší úspěch....
mě osobně se tam zatim líbí teen eee Daniel Mro'zek :D

léto...

9. února 2012 v 16:33 | loverka |  já a moje keciTaky už se těšíte na léto?na ledový tříště,zmrzliny,koupaliště...tílka,kratasy ,sukně...aaaa už aby to tu bylo že jo...?


Vir přes e-mail

2. února 2012 v 18:28 | loverka
Našim počítačům hrozí nový druh kybernetického útoku. Virus infikuje PC přes email, aniž by uživatel musel kliknout na přílohu.

Počítače ohrožuje "vylepšená" verze viru - mail, který infikuje počítač už v momentě, kdy jej otevřete. Abyste si tedy nedobrovolně nestáhli zákeřný nepřátelský software, nestačí už jen dávat pozor a neotevírat podezřelé odkazy či přílohy.
Malware se do vašeho počítače totiž začne automaticky stahovat, jakmile si otevřete tělo emailové zprávy. Dočtete se v něm jenom "prosím počkejte, probíhá stahování" (loading, please wait).


http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Feb2012/935583.jpg?d41d

"Tento typ útoku je nebezpečný, protože postihuje i opatrné uživatele, kteří by nikdy neotevřeli neznámou přílohu či podezřelý link, jak vyžadovaly emailové viry předchozí generace," uvádí bezpečnostní expert z týmu Eleven Research Team, který na novinku upozornil.


Nová generace viru, jenž zneužívá html elektronickou zprávu, už totiž aktivní spolupráci uživatele k životu nepotřebuje, protože tu za něj udělá JavaScript.


Jak se tedy proti tomuto viru bránit?


Ujistěte se, že je váš e-mailový účet účinně chráněn proti spamu a malwaru, a že máte aktivovány všechny filtry proti nevyžádané poště. Deaktivujte zobrazování html elektronických zpráv a vyberte možnost zobrazení e-mailů v čistě textovém formátu. Neotevírejte maily poslané z podezřelých adres.


Ochrana počítače nějakým antivirovým programem by měla být ostatně samozřejmostí. Současné kvalitní programy v sobě kombinují antivir, antispam a firewall. Pokud máte takový program, nezanedbáváte jeho aktualizaci, a zachováte se dle daných instrukcí, neměl by vás vir ohrozit.


zdroj:tn.cz