Leden 2012

můj výtvor...pejsek z papíru ...líbí?

31. ledna 2012 v 10:44 | loverka |  výrobky loverky :-)otázky: líbí se vám to??
měla bych v tom pokračovat?

sázka Martina Haricha

31. ledna 2012 v 9:24 | loverka |  MARTIN HARICH
VELKÁ SÁZKA HARICHA A MYSLIVCOVÉ! Proč je lepší být holkou než klukem?

O víkendu náš webový portál Krasna.cz oslavil s plnou parádou své první narozeniny. Na párty nechyběla ani řada hvězdných hostů.

Na párty došlo mezi Dominikou Myslivcovou a Martinem Harichem k zajímavé sázce. Martin se vsadil s Dominikou, že holky nevymyslí za 14 dní 1000 důvodů, proč je lepší být holkou než klukem.

V případě, že vyhraje Martin (děvčatům se nepodaří dát dohromady 1000 důvodů), musí Dominika veřejně zazpívat Martinovu písničku, kterou jí on sám vybere. V případě, že Martin prohraje, musí k hitu Barbie Girl, kterým se Dominika proslavila, vymyslet speciální choreografii a vystoupit s ním někde na veřejnosti. Martin se přiznal, že není zrovna skvostný tanečník, takže rozhodně to pro něj je velká výzva.

sázka platí do 12.února....

CHCEŠ VIDĚT MARTINA TANCOVAT??!JDI SEM A POMOŽ BLOGERKÁM NA KRASNA.CZ VYMYSLET TISÍC DŮVODŮ..... :-)

ZDROJ:KRASNA.CZ

druhé kolo sonc :-) hlasujte mi pls

30. ledna 2012 v 9:55 | loverka
http://simindenik.blog.cz/1201/2-kolo-sonc#komentare dejte hlasy Martinovi Harichovi! plsky!

dostala jsem nápad na rozhovor :-)

27. ledna 2012 v 18:03 | loverka |  já a moje keci
Přemýšlela jsem a napadlo mě že by to chtělo nějaký rozhovor....s někym a něčem :-) máš zájem???dobře!napiš na email: potvora006@seznam.cz.....napiš např.jak se jmenuješ a o čem bys chtěla aby byl rozhovor...pokusím se na to téma vymyslet pár otázek které ti pošlu na email...a ty mi na ně odpovíš...máš zájem??tak na co čekáš!!!už piš!! xDD ;-)

naše Beenuska...to je samá fotečka....

23. ledna 2012 v 19:26 | loverka |  Mý Pejsci na hlídaní :-)

Velmi přátelský pes jménem Beena..
Rasa:černý labrador.....
je véélmi fotogenická...ale o tom se přesvědčíte sami.....na fotkách :-)

aaa po dlouhý době nějaká písnička...-Alexandr Rybak

22. ledna 2012 v 19:28 | loverka |  oblíbené videa


Která se líbí víc???mě teda ta první...jaká vám??? napište do komentářu


Robin Tunney-životopis

16. ledna 2012 v 10:32 | loverka |  Mentalista
Postava:Teresa Lisbon
Herečka: Robin Tuney
Dabing: Andrea Elsnerovápovolání:herečka
datum narození:19.6.1972
věk:38

Robin Tunney slavila své první úspěchy jako oceňovaná herečka v sérii nezávislých filmů a i po té, co se dále proslavila v televizi, i několika velkých filmech, zůstala nezávilslé tvorbě věrná.
Jeden z prvních filmů, v kterých si zahrála, byla teenagerská komedie Empire Records, ve které účinkovala po boku Renee Zellweger a Liv Tylera. Dále se ukázala ve filmech Čarodějky a "Niagara, Niagara" - za který získala v roce 1997 cenu benátského festivalu jako nejlepší herečka. Mezi další filmy, kde hrála a které určitě stojí za zmínku, patří Vertical Limit, Konec světa, Past na rosomáka, Hollywoodland a Open Window, za který získala cenu na bostonském filmovém festivalu - opět jako nejlepší herečka.
Robin se v poslední době také ukázala v seriálu Útěk z vězení. Mezi další seriály, kde jsme jí mohli či můžeme vidět, patří Doktor House, Life Goes On, Prváci, Zákon a pořádek, nebo Snílek. Zahrála si také v televizním filmu J.F.K.: Reckless Youth a Žába.
Její poslední filmové role se odehrály například ve filmech Srpen před bouří a The Burning Plain.
Robin Tunney se narodila v Chicagu (narozeniny má 19. června), kde navštěvovala Šikágskou akademii umění. Momentálně žije v Los Angeles.

Owain Yeoman

15. ledna 2012 v 14:48 | loverka |  Mentalista
Postava:Wayne Rigsby
Herec: Owain Yeoman
Dabing: Filip Čapkadatum narozeni:2.7.1978
věk:32
povolání:herec

Owain Yeoman je velšský herec narozený 2. července 1978 ve městě Chepstow. Herectví studoval na Královské Akademii Dramatických umění v Londýně, promoval roku 2003. Owain má rovněž titul z Anglické literatury z Univerzity Oxford.

Na filmovém plátně se poprvé objevil v roce 2004 v historickém velkofilmu "Trója", kde si zahrál velitele trojské armády - vojáka Lysandera. Od téhož roku se začal pravidelně objevovat i na televizní obrazovce, mihl se například v populárních seriálech jako jsou "Vraždy v Midsomeru", "Commando Nanny", "Terminátor: Příběh Sáry Connorové",…

Mimo televizní obrazovku se Owain objevoval pravidelně i na divadelních prknech Oxford Playhouse, hrál například v "Othellovi", "Čaroději ze země OZ", "Jak se vám líbí",…

K jeho významným hereckým počinům patří seriál z irácké války "Genaration Kill" (2008), ve kterém ztvárnil postavu seržanta Erica Kochera. Jeho doposud nejvýznamnější role je agent Wayne Rigsby v kriminálním seriálu "Mentalista", který se vysílá od roku 2008.

Od roku 2006 je ženatý s anglickou herečkou Lucy Davis, žijí spolu v Los Angeles. V mládí hrál aktivně lední hokej, dokonce se dostal do velšské reprezentace. Owain je vegetarián a stal se tváří kampaně pro vegetariánství organizace PETA.

Amanda Righetti

14. ledna 2012 v 16:09 | loverka |  Mentalista
Postava:Grace Van Pelt
Herečka: Amanda Righetti
Dabing: Kamila Špráchalová

Datum narození: 4. 04. 1983
Povolání: Herečka
Věk: 28
Amanda Righetti je nejmladší z 8 dětí, z toho je 6 sester a 1 bratr. Všichni vyrůstali v Las Vegas. Jedna ze sester pracuje jako obchodník v Las Vegas. Byla nominována mezi 100 nejvíce sexy ženami světa za rok 2005 a 2006.

Simon Baker-životopis

13. ledna 2012 v 15:54 | loverka |  Mentalista
Postava:Patrick Jane
Herec: Simon Baker
Dabing:Jan Vondráček
datum narození:30.7.1969
věk:41
povolání:herec
stav:ženatý

Simon Baker se narodil 30. července 1969 v australské Tasmánii, jeho otec pracoval jako školník a matka vyučuje angličtinu a herectví, má starší sestru Terri, která je lékařkou. Záhy po jeho narození se rodina přestěhovala na Novou Guineu, ale ani stěhování rozpadající se vztah jeho rodičů nezachránil a rozvedli se. Odmalička se věnoval sportu především surfování a s jeho hezkou postavou se mu dostalo nabídky dělat modela. Prosadit se nebylo lehké a Simon zkoušel snad všechny možné práce od obsluhy v baru až po asistenta režie. Když jednoho dne doprovázel svého kamaráda na konkurz zkusil také své štěstí a roli dostal. Svou hereckou kariéru zahájil v roce 1988 v seriálu Home and Away, v rodné Austrálii se prosadil hned s dalším seriálem E Street. Při natáčení se seznámil se svou budoucí manželkou Rebeccou Rigg, se kterou má tři děti Stellu Breeze, Claude Blue a Harryho. V roce 1993 obdržel cenu pro nejnadanějšího nováčka Austrálie. V roce 1996 se přestěhoval do Los Angeles a podařilo se mu získat malou roličku v oscarovém snímku L. A. - Přísně tajné, právě tato byť malá role mu vynesla další zajímavé role. V roce 2001 byl nominován na Zlatý globus za seriál Ten, kdo tě chrání. V současnosti získává jedno ocenění za druhým za seriál Mentalista, kde ztvárnil hlavní roli Patricka Janese.


hlasy

10. ledna 2012 v 18:04 | loverka
dejte prossím hlasy!!!!budu vám moc vděčná !!

3 rozdíly

8. ledna 2012 v 12:06 | loverka

Najděte 3 rozdíly....já je nemůžu najít :-( pokud je najdete ..napište pls komet kde jsou díky všem ...

Facebook písničky =P musíte slyšet

6. ledna 2012 v 19:04 | loverka |  oblíbené videaLíbí??dejte mi koment..

Martinova navorční písnička..Dakujem nahodam

6. ledna 2012 v 11:28 | loverka |  MARTIN HARICH

bohužel mi nešlo videjko.......

Martin na FB: Ako som sľúbil, napriek tomu, že nerád púšťam do ovzdušia nedokončené veci, že ste to vy - tu je úplne prvá verzia skladby Ďakujem náhodam :) Je to v podstate pracovná nahrávka, z ktorej možno niečo bude, možno nie :* :) Nech sa páči :*

Silvestr a Nový rok

1. ledna 2012 v 14:42 | loverka |  já a moje keci
tááák co jaký byl silvestr???a co Nový rok vykročily jste správnou nohou??? doufám že ano :D nwm co ještě napsat....takže možná jen to že rachejtle dobrý!! petardy??už týden před vánoci :D oslava prima!!ale doost o mě co vy??jaký jste měli silvestr a co u vás o půlnoci??bylo doost rachejtlí???tady to dokonce práskalo tka že tu jeli dvě sanitky and hasiči :D takže zábava sice nwm c co se stalo ale to nevadí..myslim že sem o to ráda přišla =P táák štastnej a veselej rok 2012!!