Srpen 2011

citáty*obrázky 2

31. srpna 2011 v 18:52 | loverka |  vtipy a jiné


nwm

30. srpna 2011 v 13:02 | loverka
Pouze tři věci jsou věčn
obloha ve svých hvězdách.
moře ve svých kapkách vody

a srdce ve svých slzách...


Slůvka "DOBROU NOC"
marně ze rtů plynou,
noční tmou se tiše linou...

Tak pootevři okno své,
ať hvězdy pošlou přání mé,
a ať se ti krásně sní
než se ráno rozední.

narozeniny

29. srpna 2011 v 9:30 | loverka |  MARTIN HARICH
tááák a je to tady Martin Harich má dnes 16 let :-) chudáák ale protože má dneska koncert....ale zase mu budou moci fanynky popřát osobně...no jo kdybych tam mohla být i já :( noo co ještě dodat doufám že mu budete stále věrný i když nám začíná ve věku stárnout :D

Ulice - Exkluzivně v předpremiéře - Míša: Cítím se hrozně

28. srpna 2011 v 15:28 | loverka

Míša to je ale změna......já to ale tušila že jí ten kluk stáhne na svojí stranu :( chudák Krausovi....to bude utrpení....jsem na to zvědavá mno musim počkat ještě týden tak to snad přežiju :)

moje video při existenci Us5

28. srpna 2011 v 15:10 | loverka |  oblíbené videa
Noo joo to byli časy,když ještě existovali us5 já měla ráda Richieho a zrovna my hráblo :D :D
nooo hráblo mi dobře žejo???

citáty*obrázky

27. srpna 2011 v 12:49 | loverka |  vtipy a jinécitáty

26. srpna 2011 v 13:12 | loverka |  vtipy a jiné
Když láska prochází žaludkem, tak kde potom,proboha končí?

Když muž otevře ženě dveře auta, je nové buď auto,nebo žena.

Beru svoji ženu všude,ona ale vždycky najde cestu zpátky

Pane Bože,přijmi moji manželku s takovou láskou,s jakou Ti ji posílám (Epitaf).

Smích bez příčiny znamená,že jste buď idiot,nebo zlaťoučké děvčátko.

Život začíná,když chcípne pes a děti vypadnou z domu.

Bez filosofie se člověk na světě obejde.
Ale bez humoru žijí jenom hlupáci.

Nerozumí-li ten člověk žertu, udělej nad ním kříž.

Humor je, když se člověk přesto směje.

Dovede-li se člověk zasmát sám sobě,
nevyjde ze smíchu po celý život.

Lidé smysl pro humor buď mají, nebo nemají.
Tak jako mají, či nemají hudební sluch.
pár citátu :D jen tak pro zasmání...nebo pro nepochopení :D

William Shakespear- citáty

25. srpna 2011 v 19:23
  • Když jsou dva na koni, jeden musí sedět vzadu.
  • Naše štěstí je, že ho příliš nemáme.
  • Být či nebýt- to je oč tu běží.
  • Lidé by měli být, čím se zdají. A kteří tím nejsou, neměli by se tím ani zdát.
  • Tučné břicho má hubený rozum.
  • Nemoc je nakažlivá, kéž by byla i láska.
  • Víme co jsme, ale nevíme, co z nás může být.
  • Čas ubíhá různě - podle toho s kým.
  • Ach, ona teprv učí zářit svíce. Jak v uchu černochově náušnice žhne v tváře její spanilost, nad lidský pomysl i nad žádost. Jako když holubička k vranám sedne, tak jiných krása vedle její bledne... ...že jsem kdy miloval? Ach ne, ó ne! Já lásku neznal do dnešního dne.
  • Mír kážeš s mečem v ruce?!

nehorázně brzo :)

24. srpna 2011 v 22:25 | loverka |  vtipy a jiné


táák jo...dneska jsem si vzpoměla na jednu minulou skupinu kterou jsem hrozně zbožnovala jmenovala se US5 bohužel už se rozpadli..proto jsem na ně zapoměla..ale dneska jsem si na ně vzpoměla hlavně na Richieho ten se mi líbil nejvíc :) když se rozpadli ani jsem neměla odvahu se nějak starat co dělají všichni vím jen že Jay má bar,Izzy si založil new skupinu a to bylo tak všechno dneska jsem ale zjistila to že Richie se zpívání nevzdal a zpívá dál...má fakt krásný písničky :) když tomu člověk nerozumí je to skoro jak dojáák :D nj je zázrak že jsem si na něho vzpoměla ten kdo ho nezná pro ně je tu jedna fotečka
krásnej že jo??? ;-)

Floccinaucinihilipification

23. srpna 2011 v 12:59 | loverka |  téma týdne
No tááák snažim se psát témata týdne jak mužu a co ze mě zrovna vypadne ale ted ze mě vypadává akorát slovo *cože??!!* zajímalo by mě kdo tohle vymyslel jako.. :-) aaale když jsem si četla ostatní blogy co na to napsali docela mě to překvapilo...našla jsem blog kde měla jedna dívka docela dost bujnou fantazii ale šlo to do sebe udělala z toho rozložení skupin,státu a vystoupení cha tohle by mě nikdy nenapadlo....no podívekte se samy tadyy tý to musí dobře pálit no ne???tohle se povede jenom někomu :D kort na tohle téma :)

Loading

22. srpna 2011 v 23:32 | jitulien |  vtipy a jiné
Milují se chlapec s dívkou a v tom nejlepším chlapec přestane, zůstane nehybný na 3 minuty. Dívka: "Co děláš?" On: "To je nějaká novinka, viděl jsem to na internetu, když jsem koukal porno, říká se tomu LOADING".

Justin Bieber

22. srpna 2011 v 11:33 | loverka |  vtipy a jiné
Je tohle to možný???to není pravda odhalila jsem něco co jsem odhalit nechtěla :D odhalila jsem břicho Justina Biebera ..je vůbec možný že pod takovýmhle klukem:

se schovává takovýhle tělo??

to přeci není možný!!!to nejde!! to tělo jsem neměla vidět :-) faktis ne :)noo ale ted k vám..co na to říkáte??dobrý ne :) Justin Biber má cool břicho!!tohle je jenom sen..to není možný !! :)

rozvrhy hodin

21. srpna 2011 v 9:45 | loverka |  výrobky loverky :-)
NEKOPÍROVAT!!!!nekopírujte to prosím! je to vyrobený myší :D nudila jsem se takže to není úplně pravej rozvrh, aspon uvidíte jak by to vypadalo, kdyby neexistovali programy kde sek fotce vloží tabulka a rozvrh je raz,dva :)

táák líbí se vám nějaký???prima napište kterej :) žádný se vám nelíbí nebo máte pocit že je tu nějaký který by tu neměl být??fajn!napište to..beru každou kritiku...ale mnohem raději beru pochvalu ;-)

Toaleták :D

20. srpna 2011 v 9:33 | loverka |  téma týdne
Toaleták co o tom napsat.....i když se to nezdá je doost důležitý :-) joo je pravda že kvůli tomu níčíme stromy pro nás taky velmi důležité...ale nebude se to přeci vyrábět já nwm třeba z trávy nebo z půdy..to by jsme toho asi moc nevyrobily :D někteří z nás jsou proti kacení stromů a třeba stávkují...ale co by jsme dělali kdyby jsme neměli stromy..neměli by jsme toaleták..a co by se stalo kdyby jsme měli moc stromů???joo toho je hodně :) sežrali by je škudci stromy by popadali a z našeho města by zbylo jen skladiště....stromy se jendou za čas kácet musej i když je plno z nás proti..hlavně kvůli toaletáku :D ;-)

Martin harich-verze chipmanků :D

15. srpna 2011 v 12:20 | loverka |  MARTIN HARICH
to musíte slyšet :D :D hlavně nepijte nebo to pití skončí nikde jinde jenom né v puse :D

omlouvám se

14. srpna 2011 v 21:49 | loverka |  loverka-něco o mě
omlouvám se že sem nedávám články ale ted na to nemám nějak náladu,mám v háji nohu skáču o berlích a vůbec mi to nemyslí nic mě nebaví....achjoo to je jenom sen :-) už mě to nebaví ,ale nebojte se jen co budu mít nohu vph zase začnu psát články...sice ještě nwm co ale já něco najdu ;-) koukám že mi padá návštěvnost blogu..noo nwm čim to je asi tim že sem nepíšu články ...ale brzy začnu tak doufám že se to zase zvedne byla bych za to ráda....vim že asi nic nenapíšete ale zajímalo by mě co by jste na tomto blogu uvítali..víte,není jenom o Martinovi i když se tu o něm píše hodně :-) je to o všem takže nějaký návrhy?????jen pište pokusím se to split :-)

Martin Harich-rozhovor v popcornu

11. srpna 2011 v 11:25 | loverka |  MARTIN HARICH
Hledala jsem tě na párty po grandfinále superstar,neúspěšně.Kam si zmizel??
hehe.Už 20 minut po finále jsem seděl ve vlaku.Bylo mi to moc líto,že jsem musel odjet tak brzo.Ale možná to tak bylo lepší.Když bych měl být s lidmi,se kterými jsem strávil poslední měsíce,a věděl bych,že je to naše poslední párty,tak by mě to moc mrzelo.

Jaká byla podle tebe atmosféra na závěrečném finále??
Konkrétně pro mě to bylo nejklidnější kolo.Asi proto,že už jsem nezpíval do soutěže.Pro Gábinku a Lukyho to musely být neskutečné nervy ....Strašně jsem si užíval všechny společné skladby.

Fanynky tě milujou,Ty jsi jejich superstar!Jak ti to ovlivnilo život?
Fanoušci jsou spolu se zkušenostmi nejvíc,co mi soutěž dala.Neskutečně si jich vážím.Do jednoho!Každý den si s nima píšu na fan page.Máme svůj vlastní svět.

Nebojíš se,co bude ažmediální bublina praskne ??
Zkušenosti už mi nikdo nevezme.Ani ty lidi kolem ne.Kdyby to záleželo jen na tom,jak moc se budu snažit,tak by ten zájem neopadnul nikdy.Do muziky dáváme s kapelou prostě všechno .Jenže to závisí i na milionu dalších věci,které ovlivnit neumim.každopádně pro ty,kdo budou chtít poslouchat mojí hudbu,tu budu!!

V televizi ses prezentoval jako neposedný a energetický kluk.Je vidět hlavně při společném songu,kdy ty jediný poskakuješ,výrazně hestikuluješ...a co tanec???
Hehe,s tancem je to bída:)Je pro mě rozdíl užívat si na podiu a tancovat.Mám prostě jen příliš energie.Bez toho bychto ani nebyl já.Doma jsem úplně jiný.Klidný a radši stokrátpřemýšlím,než něco udělám..

Zažil si vypadnutí jako jediný z finalistů dvakrát.Kdy to bylo horší?
Přežil jsem superstárovskou smrt!Když jsem vypadnul poprvé,tak mě to rozhodilo.Vzal jsem to atk,že to prostě muselo přijít,užil jsem si poslední písen,No... a pak zkolabovala ta holčička,z čehož jsem se uplně otřas.Další šok byl,když mi řekli,že mě chtějí zpátky.S odstupem času je to pro mě ještě hečí,než kdybych vyhrát celou soutěž.Divoká karta je přece jen jedna a v porotě sedí lidé,kteří už v muzice něco dokázali...Proto si toho važím nade všechno!

Na cos myslel,když jsi tam stál a čekal,jestli pujdeš ty,nebo ten druhý?
To se nedá popsat.Mysliš na milion věcí najednou.Je to ten nejzvláštnější pocit,který jsem zažil.Já jsem si v době,kdy probíhalo vyžazování opakoval v hlavě děkovnou řeč.Ale nešlo se moc soustředit.Když jsem pak vypadnul,tak jsem řekl všechno stejně jinak,než jsem to měl připravený :-)

Kdybys ty měl možnost z vypadnutých finalistů vrátit,koho by sis vybral a proč?
Jenoznačně Noaha... Odpovídat "proč?" je zbytečné.Zasloužil si se dostat do první pětky.Má nádhernou barvu hlasu a je to skvělý člověk.On se neztratí.!

Všichni finalisé mi tvrdili,že jsem všemi super kámoši...To tam opravdu není rivalita?Není to přece letní tábor,kdy každý týden musí někdo odjet domů...
Jasně,že jsme si někteří sedli víc a jiní zase mín.Občas jsme se trochu chytli,ale to trvalo tak hodinu.Ale celkově jsme byli fakt skvělá parta,navíc nám každý říkal,že jsme nejslušnější dvanáctka v historii SuperStar.Však taky jo :-)

Dá se vůbec v tak hektické soutěži plné emocí,stresu a tlaku najít opravdové přátelství,které vydrží?
V dnešní době,kdy lidi hledají kamarády,a dokonce i partnery na internetu,je tahle soutěž fakt "luxusní"způsob,jak najít přáteůe na celý život.Za ty měsíce jsme se poznali opravdu skvěle.Nejhorší na tom je,že jsme každý z jiného konce světa,takže bude téměř nemožné se znovu sejít...

Kdo je člověk,o kterém řekneš,že je to tvůj přítel,kamarád?Jaký musí být?
Přítel je člověk,kterého si strašně vážím.Ten,který by za mě dal ruku do ohně.Dost dlouho mi trvá,než si člověka do kolonky přítel zařádím.Skutečných přátel mám docela málo.Řešíme muziku,koníčky.Na tohle téma bych mohl psát litanie...Mužeme vydat speciální číslo Popcornu s názvem "Harich si hraje na filozofa ":-D

Jak se díváš na přátelství muž-žena
Jestli můžou být muž a žena přáteli,aniž by jedna strana chtěla víc?Nad tím tedˇ přemýšlím každý den.Fakt!Jednou mám pocit ,že to jde,ale pak mi někdo něco vypráví nebo něco zažiju a zase změnim téma

A co přítelkyně?Chodíš tedˇ s někým?
.Ee,nechodím...Mám toho tedˇ tolik,že kdybych měl holku,měl bych špatný pocit,že na ni nemám čas.Říkal jsem,že skutečnýho přítele hledám dlouho,ale musím se přiznat,že u holek je to spíš opak.Nechci tím říct,že se otočím za každou sukní.Ale když mě holka zaujme,tak se rychle zbláznim a mám z ní pomotanou hlavu.Asponˇ mám pak o čem psát písničky :-)

Umíš holce říct,že jí miluješ?Umíš jí oslovit a třeba někam pozvat?
Jsem toho názoru,že kluk by měl za holku bojovat..jak je tomu zvykem už milion let,dneska se to totiž trochu obrací.Nevím,co si mám o tom myslet...V dnešním světě je už všechno naopak!!

červen. otázka modrá-Martin

Ps: když mu budete chtít dát dárek kupte mu králíka Martin je na zajíčky :D

recept na nepečený dort

9. srpna 2011 v 16:59 | loverka |  vtipy a jiné
Nepečený dort :-)

2x obyč.pomazánkové máslo
1x smetana ke šlehání

rozmícháme na krém
uvaříme rozpustnou kávu,když je káva hotova mužeme začít formu vyplnovat piškoty,vyplněnou formu piškoty pokropíme kávou bacha!jen trochu!!na pokapané piškoty dáme kréma takhle to opakujeme dokud nedojde krém bacha navrchu musí být poslední krém né piškoty!!!před poslední zákrok je to že to na vrchu posipete kakaem a pak jen tak na 2 hodky do ledničky a hotovo!! :-)

návrat do reality

9. srpna 2011 v 10:24 | loverka |  téma týdne
návrat do reality jak bych to napsala....návrat do reality je například to když usneme a zdá se nám krásnej sen třeba že jste princ a hledáte princeznu nebo obráceně či jiný takovýto umysli snů :-) ale když se vzbudíte jste zase ta normální dívka či chlapec né žádná princezna ani princ :-) ale obyčejní lidé co chodí do školy atd. :) o návratu do reality je i film :-) kdy se 3 lidé dostanou náhodou do hry jsou hezcí jsou sexy ale honí je nějaké monstrum...když se dostanou na lod odpluje s nima pryč po nějaké době plutí lod nazazí do ledovce a ti 3 se ocitnou na nějaké zábavě ...musí se ale smířit s tim že už to není jako v té hře ted jsou zase svojí jeden je ošklivej rozcuchanej druhej je policajt a ten třetí masovej vrah :D

omluva

8. srpna 2011 v 7:54 | loverka |  vtipy a jiné
Omlouvám se že sem poslední dobou dávám,málo článku...ale před 10 dny mi vzali mojí Beenu,toho černýho labíka co tu mám s nim fotku :-) její pániček se rozhodl že už jí nemuže mít a moje mamka jí tu nechtěla tak přijela nějaká rodina :-( podívali se na ní pohladily si jí a odešli netušila jsem co se děje proč přišli,když pak přišli za 3 dny vzali si jí ;-( vzali si její všechno pelišek,granule,misky,vodítko a jí samotnou ;-( je to hrozný byla dobrá kámoška naučila jsem sí spoustu věci už skoro patřila do naši rodiny nebýt máti který vadil každej chlup kterej viděla :( Beena nebyla jenom fenka byla to i dobrá kamarádka,každej jí mohl něco říct a nikdy to nikomu neřekla :D spávala semnou v posteli,vždycky mě donutila jít ven...to ted nikdo nedělá,když jsem byla smutná nebo unuděná přišla zamnou bud se přišla tulit nebo přinesla míček že si chce hrát :-) je to fakt kámoška ...ale ted když tady není,není to ono budim se brzo ráno..pořád si myslim že je tady a že potřebuje vyvenčit ale není tu :( těšim se až ta rodina s Beenou přijedou domu,až k nim pojedeme na návštěvu,až jim vezmu Beenu,vodítko a pujdu s ní na procházku abych si to zase zopakovala,doufám že na mě nezapoměla?? :(
Ps: omlouvám se čtenářum jestli je to otravuje nebo jim to přijde trapný ale blog je to jediný komu se mužu zpovídat a dostat to ze sebe :-) tak doufám že vás tímto neztratim.....děkuju že navštěvujete můj blog ;-) jste nejlepší.... :-)